TRANSPORT

Dostawa kurierem, płatność przelewem na konto - 12,25zł

Dostawa kurierem, płatność przy odbiorze - 13,50zł

Towar zamówiony do godziny 12 wysyłamy jeszcze tego samego dnia (z wyjątkiem sobót, niedziel i świąt) jeśli wybierzesz płatność za pobraniem. Jeśli wybierzesz płatność przelewem towar wyślemy niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty na koncie. Jest to możliwe, ponieważ wszystkie oferowane produkty posiadamy faktycznie od ręki we własnym magazynie. Nasze paczki dostarcza firma Fedex.

Darmowy odbiór osobisty w Lublinie możliwy tylko po wcześniejszym kontakcie w celu ustalenia miejsca i czasu odbioru i po przedpłacie na konto. W siedzibie firmy nie realizujemy sprzedaży i odbiorów.


ZWROTY

Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Oświadczenie należy przesłać na adres sklep@zabawkistasia.pl 

Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. 

Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.